.

.

Модел Поп Персоналните Теренски Чудовиште Камион Метална Соба Знак

Модел Поп Персоналните Теренски Чудовиште Камион Метална Соба Знак

DEN 96.00
Залиха
Достапно за нарачка

Персонализиран Знак За Метален Ѕид-додавате и можете да го видите текстот во реално време, изберете Прилагоди Сега Мерењата на знаците се во насловот. Некои дизајни се пејзаж и некој портрет. Изработен Од Алуминиум, така што нема да ' рѓосува, со заоблени агли за употреба во затворени простории и на отворено. Две претходно дупчат дупки за лесно виси. Ве молиме имајте предвид дека поради персонализираната природа на овој производ, тој не може да се врати. Направени и печатени во САД и бродови за 1-2 дена од нашиот објект во ХЈУСТОН, ТЕКСАС. Ова е фантастичен подарок за секого. Тоа е исто така одличен начин да го пречекате вашиот гостин. Можете лесно да го персонализирате знакот со избирање Прилагодете Сега каде што можете да внесете кој било текст што сакате. Знакот е направен од алуминиум и може да се користи внатре или на отворено. Сликата е на едната страна. Знакот има две дупки за лесно закачување. Висечкиот хардвер не е вклучен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат