.

.

Многу Антарктички Пингвини Природата Науката Слика Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Многу Антарктички Пингвини Природата Науката Слика Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

DEN 705.60
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Правоаголна форма; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Се Продава за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас и вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа. Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи)Класификација : очила крпа карактеристика : -Правоаголна форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините-мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, камера леќи, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила клучни зборови : Канцеларија, Океан, очила крпа, Сина, Микрофибра, Наука, Крпа За Чистење, Природа,Очила За Чистење, Слика, Алатки За Бришење, Вода, Алатки За Чистење, Додатоци За Чистење, Бела, Пешкир,Пингвин,Чистење На Екран, Антарктик, Чистење Панодитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат