.

.

Кошула за машка маичка за машка облека за спортска облека Августа

Кошула за машка маичка за машка облека за спортска облека Августа

DEN 151.36
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Нема затворање на затворање. Барате лош со високи перформанси во маица што нема да ја скрши банката? Имаме играч на тимот за вас со постигнувањето на ракав Raglan Tee. Технологијата за вистинска нијанса на декорација помага да се спречи миграцијата на бојата од печатењето на екранот. Овој 100% полиестерски плетенка ги држи боите на вашиот тим подолго, тренингот по тренингот, настанот по настанот и мие по миењето. 100% плетено полиестерско плетење со вистинска технологија за нијанса што помага да се спречи мокрење на влагата за миграција на бојата, а ажурирањето на влогата има подолга должина и поголемите гради за дополнителна етикета за удобност. Барате високи перформанси на маица во маица што нема да ја скрши банката? Имаме играч на тимот за вас со постигнувањето на ракав Raglan Tee. True-Priends-Priends на True Hue Technology-помага во спречување на миграција на бои од печатење на екран. Овој 100% полиестерски плетенка ги држи боите на вашиот тим подолго, тренингот по тренингот, настанот по настанот и мие по миењето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат