.

.

Протенсили 18 х 3 Железнички Бар Мат 3 парчиња-Рамен Спакуван-Гумени Бар Сервис Истури Душеци За Контра-Врвот-Црна Бар Душеци-Дома Бар Мат

Протенсили 18 х 3 Железнички Бар Мат 3 парчиња-Рамен Спакуван-Гумени Бар Сервис Истури Душеци За Контра-Врвот-Црна Бар Душеци-Дома Бар

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Совршен За Барови, Машини За Кафе, Кујни, Трпезариски Маси, Бербери, Шалтери, Душеци За Кутии за Отпадоци за сите ваши потреби за подлога ПРЕВЕНЦИЈА НА ЛИЗГАЊЕ-мека гумена подлога што не Се Лизга дизајнирана да остане неподвижна за заштита на вашите очила. Овие душеци се во тешка категорија, комерцијални одделение идеален за бар, ресторан и домашна употреба. НЕТОКСИЧНО-Направено од нетоксична гума, може да се користи дури и за сушење овошје и зеленчук. МАСЕН ИЗГЛЕД-Дискретна Црна боја за да се вклопи во секоја поставка. Мери 18 инчи х 3 инчи. Ова пакување вклучува 3 парчиња. Оваа ставка се одвива. Сакате е посебно Во Врска Со Протензил Мат? Ние користиме најдобар квалитет, така што нашите душеци се многу издржливи и ќе траат цел живот, нашите душеци се нетоксични и можат да се користат за храна и пијалоци и доаѓаат со подигната усна за да може да собере многу течност пред да треба да се исчисти. Сакате да го одржувате вашиот шалтер чист? Подлогата За Истурање На Јутенсилс е совршена за сите работни врвови бидете тоа во бар, дома или дури и во бербер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат