.

.

Стингер 2 Сечилото Стрелка Широкопојасен, 125-Жито

Стингер 2 Сечилото Стрелка Широкопојасен, 125-Жито

DEN 848.00
Залиха
Достапно за нарачка

Доживотна гаранција за замена Достапно во 85 100 125 и 150грин. Опис на производот патентираниот Стингер е еден од најпопуларните во линијата Магнус. Изработен од нерѓосувачки челик со нож, тој е остар од брич од пакувањето. Обрачот е направен од алуминиум со квалитет на авиони и нуди совршен лет бидејќи е тестиран со спин за совршено усогласување. Патентираниот дијамантски врв може да ја преземе најтешката кожа и пенетрација на разделување на коските. И Како И Сите Магнус широки глави, тоа доаѓа со доживотна замена гаранција. Од Производителот патентираниот Стингер е еден од најпопуларните во линијата Магнус. Изработен од нерѓосувачки челик со нож, тој е остар од брич од пакувањето. Обрачот е направен од алуминиум со квалитет на авиони и нуди совршен лет бидејќи е тестиран со спин за совршено усогласување. Патентираниот дијамантски врв може да ја преземе најтешката кожа и пенетрација на разделување на коските.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат