.

.

Златна Фарма Брадавица Градите Покрива, Градите Пасти Лепило Градник За Еднократна Употреба

Златна Фарма Брадавица Градите Покрива, Градите Пасти Лепило Градник За Еднократна Употреба

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Неткаен Лепило затворање. Висококвалитетно Лепило И неткаен материјал издржлив и дише.Мода, Елегантна, Удобна. Облик на ливчиња за еднократна употреба капаци без брадавици-Поминаа низ ригорозни тестови. Исклучително безбеден за употреба. За мазен изглед со или без вашиот градник, дизајн без шоу со мек центар. Се одликува со самолеплив дизајн кој останува на место и лесно се отстранува од кожата. Совршен за резервоарот врвот, халтер, цевка врвот, костим за капење, тесни опремени, дури и невестински наметка. НЕ ВЕРУВАЈТЕ Во прегледот со 1 Ѕвезда - Повеќето од нив се објавени од нашите Неморални Конкуренти! Нашиот резултат се намали од 4,4 на 3,8 што е резултат.Сепак, без разлика како го објавија прегледот со 1 Ѕвезда, ние секогаш го обезбедуваме производот Од Врвна Класа на секој клиент. Тука е нашата посветеност : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, само контактирајте со нас, ние целосно ќе рефундирање веднаш!Без прашања поставени!】. Пастите за гради се моден додаток наменет за случаи кога жените не се во можност, или не сакаат, да носат градник. Пастите за гради ја покриваат брадавицата и ареолата со цел да се зачува скромноста, да се ограничи изложеноста на телото и генерално се користат како долна облека за костими за капење, свечени фустани и откривачки врвови кои можеби нема да обезбедат доволно задна покриеност за носење полн градник.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат