.

.

брајтмејсон Софија Облека Решетката, Виси Плакарот Организатор Прилагодливи &засилувач; Ѕид Монтирање Облека Железнички Перење Организатор Челик, Бела

брајтмејсон Софија Облека Решетката, Виси Плакарот Организатор Прилагодливи &засилувач; Ѕид Монтирање Облека Железнички Перење

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вешта Решетка За Облека : Со Софија шипка за плакарот, организирајте го вашиот плакар и соблекувалната Чувајте ја облеката организирана, така што наоѓањето што да облечете повеќе нема да биде мака. Прилагодлив Дизајн : Секоја лента за облека обезбедува околу 31,75 инчи простор за складирање. Можете да ја прилагодите димензијата на организаторот на плакарот и исто така да прилагодите единица за складирање од 20,25 инчи. Повеќенаменски : вашата соблекувална или плакарот не можат да бидат единственото место за оваа решетка за плакарот на ѕидот. Секогаш можете да го монтирате во вашата перална за да ја организирате облеката што треба да се пегла. Над Вратата : Софија челична шина за складирање облека може да се монтира и во вашата врата. Ако сакате да го максимизирате капацитетот за складирање облека, прилагодете ја димензијата на решетката и користете ја како преку организаторот на вратата. Лесен за Инсталирање : организаторот на Гардероба Брајтмејсон е подготвен за инсталирање. За цврста конструкција, користете хардвер за монтирање погоден за вашиот ѕиден материјал.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат