.

.

Рико Индустрии Нхл Колорадо Лавина Пег Пирамида игра 4.5 х 4 Дрвени Патување Големина Пирамида Игра - Играчка Колче Игри - Триаголник-Семејство Забава

Рико Индустрии Нхл Колорадо Лавина Пег Пирамида игра 4.5 х 4 Дрвени Патување Големина Пирамида Игра - Играчка Колче Игри - Триаголник-Семејство

DEN 228.96
Залиха
Достапно за нарачка

Увезени МЕРЕЊА : секоја игра мери 4,25 х 4,25-инчи, вклучува штипки во боја на тимот и упатства. Погоден за возраст од 6 и повеќе години. КЛАСИЧНА ДРВЕНА ИГРА : Забавна и Носталгична дрвена пирамидална игра за целото семејство. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Украсен со целосно лого во боја на тим во бои со тимски потпис. Прави одличен додаток на вашата спортска тематска пештера или дувло. ЧАСОВИ ЗАБАВА : Играјте сами или со пријателите и семејството. Тестирајте ги вашите вештини за критичко размислување и логика. СОВРШЕН ПОДАРОК : Одличен За училници, полначи за порибување, патувања и патувања. Секој сака игри со загатки и игри со мозок затоа нарачајте неколку од овие за вашите пријатели и семејство!. Рико Индустрии носи тимски бои и логоа на забавни љубовни класични игри. Оваа пирамидална игра со дрвени колчиња сигурно ќе биде одличен почеток на разговорот на играта ноќ. Уживајте во часови забава предизвикувајќи ги вашите пријатели и семејство на жестока игра. Донесете го следното патување или бегство за да можат сите ваши пријатели и семејство да уживаат. Доверба Во Рико да се донесе на најдинамичните производи на пазарот со концентрација на стилски дизајни, уникатни производи, и возбуда! Рико Индустрии носи тимски бои и логоа на забавни љубовни класични игри.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат