.

.

Тонер За Лице На Вештерка Леска На Д-Р Теал, Еукалиптус, 16 фл оз

Тонер За Лице На Вештерка Леска На Д-Р Теал, Еукалиптус, 16 фл оз

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

МИНИМИЗИРАЈТЕ ГИ ПОРИТЕ : Сертифицираната органска леска од вештерки помага во минимизирање на порите и отстранување на нечистотиите за кожата со здрав изглед ФОРМУЛА за ПОДМЛАДУВАЊЕ : без Алкохол со витамин Е и органска алое вера за навлажнување и смирување на кожата и есенцијалното масло од еукалиптус за подмладување. СЕРТИФИЦИРАН ОРГАНСКИ : Формулиран со сертифицирана органска леска од вештерки и алое вера помага да се изедначи и навлажне кожата. ДЕРМАТОЛОГ ТЕСТИРАН : Не-сушење и добро за сите типови на кожа. За најдобри резултати, користете секојдневно. БЕЗ ГРИЖИ : Без алкохол, сулфати, парабени, силикони, глутен. Никогаш не се тестира на животни и вегански-пријателски. Смирете ја кожата со Тонер за Лице Од Еукалиптус На Д-р Теал. Формулата без сушење алкохол ги отстранува нечистотиите и помага во минимизирање на порите, додека есенцијалното масло од еукалиптус ја подмладува вашата кожа и ум. Овој освежителен тонер е збогатен со витамин Е и органска алое вера за навлажнување и смирување, додека сертифицираната органска леска од вештерки помага во измазнување, балансирање и отстранување на нечистотиите за кожата со здрав изглед.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат