.

.

Kaxiya2021 женски срцев печатен худи зимски топло џемпери за џвакање удобно мек случајна лабава пулвер со џеб

Kaxiya2021 женски срцев печатен худи зимски топло џемпери за џвакање удобно мек случајна лабава пулвер со џеб

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Врвовите на женските мики глувци стојат V-врат од летната тексас со задниот дел од задното поделено, случајно да се спуштат јака Jeanан теи кошули женски три четвртина од питтук класичен лесен врв V врат Забиена предна џакард чипка Бохо цврста лак вратоврска, фрлајќи епископ, врвен, обичен кратки питер -тава, плетени кошули, плетени кошули, изречена преклопена плетена женска летна рамнина со џебови, гроздобер слоевит полите, тенок, вклопуван во тркалезна пила, заоблена чиста чиста шифон. Затворање на чипка. Само миење на рацете. ? врвови за жени. ? 【Материјали】 : ? Полиестер, врвови од шифон, мек, дише, лесен и удобен материјал. Стилски и класичен изглед, релаксирачки до уживање во забавен ден. ? Пар со патики или потпетици за да го завршите вашиот обичен изглед. ? ? 【Грижа за облека】 : ? Миење на рацете / машината што може да се мие / виси суво / не бели. Погледнете ја табелата со големина подолу или оставена фотографија пред да нарачате, благодарам!. Функција : Повод : Погоден за секојдневно носење, секојдневно носење, излегување, Ден на вineубените, дом, училиште, одмор, плажа и др. : Како го започнавме нашиот почеток? Нашата компанија има објавено од 2018 година, компанија за дизајн, производство и продажба на интеграција, нашата компанија има многу квалификации, исто така има богатство на искуство и корист од клиентите. Главно продаваат иновативна, модерна и модерна облека за жени во европски и американски стил. Што ги прави нашите производи уникатни? Нашата најголема предност се силен квалитет и најнов стил од другите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат