.

.

Ssumday 2 Спакувајте Женски Слаби Кожни Ремени За Фустан Фармерки Панталони Со Модна Златна Пин Брава

Ssumday 2 Спакувајте Женски Слаби Кожни Ремени За Фустан Фармерки Панталони Со Модна Златна Пин Брава

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% Кожа Затворање на бравата. Миење Раце Само. ИЗРАБОТЕН ОД 100% КОЖА : ременот за жени е изработен од висококвалитетен кожен материјал, кој е мек и издржлив, има одлична отпорност на свиткување и нема да се скрши дури и по продолжена употреба. Одличната дишење ги прави западните појаси за жени погодни за кожата, поудобни и целосно ослободени од застоеност. МОДЕРЕН ДИЗАЈН НА ИЗГЛЕД : Класичен женски појас со цврста боја со брава од ретро легура, елегантен и убав, полн со чувство од висока класа. Совршениот дизајн на ширина ги прави женските ремени не обемни, што може подобро да ја измени половината, да ја издолжи линијата на телото и да ве направи попривлечни. Повеќе ГОЛЕМИНИ ЗА ИЗБОР : подготвивме повеќе големини женски ремени за фармерки за да изберете,ширината на ременот е 1,3 инчи, има 5 големини С : 26-30ин, М : 31-34ин, Л : 35-38ин, ХЛ : 39-42ин, ХХЛ : 43-46ин . Покрај тоа, можете да го користите и женскиот појас како подарок за вашето семејство, љубовник и пријатели на празници, родендени и годишнини, сигурен сум дека таа ќе го сака овој уникатен подарок. ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : кожните ремени за жени со комбинација од 2 комплети во боја се доволни за да ги задоволат вашите различни потреби за носење, без разлика дали станува збор за секојдневно носење, патување, канцеларија, клуб, забава, состанок, ременот може лесно да биде компетентен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат