.

.

Јувуксин Безбедносна Мрежа За Јажиња За Растенија/Игралиште,Рибна Мрежа Декоративна За Маси/Фотографии,Природен Материјал Од Јута,10мм/10см, Опции Со Повеќе Големин

Јувуксин Безбедносна Мрежа За Јажиња За Растенија/Игралиште,Рибна Мрежа Декоративна За Маси/Фотографии,Природен Материјал Од Јута,10мм/10см,

DEN 2984.96
Залиха
Достапно за нарачка

●Безбедносен нето материјал : професионална најлонска ткаена мрежа, изработена од тешка, издржлива и водоотпорна ткаенина, отпорна на кинење и влечење ●Предности : безбедносната мрежа е лесна за инсталирање, материјалот е мек, нелизгачки и издржлив. Можете да ја исечете безбедносната мрежа во обликот и големината што ја сакате без да влијаете на нејзината издржливост. ①Мрежата за Качување : мрежи за јаже од коноп, декоративна мрежа, таванска мрежа, мрежа за ползење, мрежа за украсување на покривот на шипката, висечка мрежа, мрежа за заштита на скалите, Мрежа за мерење на Замавнување На Мостот на Суспензијата. ●Додатоци за нето светла : Изработени од природна јута, со различни спецификации. ● Водич за нарачка за мрежи од јута : фото ѕид (дијаметар на јаже од коноп : 3-6мм, мрежа : 10см); декоративна мрежа (дијаметар на јаже од коноп : 8-20мм, мрежа : 8-20см); висечка мрежа (дијаметар на јаже од коноп 8-10мм, Мрежа 10-15см); мрежа на таванот (дијаметар на јаже од коноп 10-20мм, мрежа 10-20см); мрежа за индексирање (дијаметар на јаже од коноп > 16мм, мрежа > 8см); заштитна мрежа (дијаметар на јаже од коноп 8-16мм, мрежа 10см). Ви благодариме што дојдовте.Зошто мислите дека декорацијата не е доволно добра?Секогаш чувствувам дека нешто недостасува во мојот живот!Коноп јаже декорација нето таванот барака облека фото ѕид мрежа качување нето јаже скали заштита безбедност netentrance рампа големина 1x1m , 1x2m , 1x3m , 1x4m , 1x5m , 1x6m , 1x7m , 1x9m , 1x10m , 2x2m , 2x3m , 2x4m , 2x5m , 2x6m , 2x7m , 2x7m , 2х8м , 2х9м , 2х10м , 3х3м , 3х4м , 3х5м , 3х6м , 3х7м , 3х8м , 4х4м, 4х5м, 4х6м, 5х5мпроизвод име : коноп јаже нетматеријал : јутефеатури : коноп декорација на јаже нето таван виси облека фото ѕид мрежа качување нето јаже скали заштитна ограда безбедност пакетот вклучува : 1x коноп јаже мрежа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат