.

.

КУТИЈА САД 25 Пакет Брановидни Картонски Кутии, 24 л х 10 В х 12 Ч, Крафт, Испорака, Пакување И Движење

КУТИЈА САД 25 Пакет Брановидни Картонски Кутии, 24 л х 10 В х 12 Ч, Крафт, Испорака, Пакување И Движење

DEN 1535.84
Залиха
Достапно за нарачка

Квалитет стандард сила брановидни кутии В-брановидноста со флејта обезбедува цврстина и издржливост што ги прави картонските картони идеални за редење и испорака. 200#/3-32 држи до 65 килограми. Брановидни кутии за испорака се направени од картон што може да се рециклира. Набавките за пакување се испраќаат рамно за да се намалат трошоците за испорака. 24" х 10" х 12 " Брановидни Кутии Над 1 300 големини за избор! Произведени од 200#/3-32 крафт брановидни (освен ако не е поинаку наведено) Брановидни кутии Се Рециклираат Картоните се продаваат во количини на пакети и се испраќаат рамно за да заштедат простор За складирање И испорака овие кутии се индустриски стандард!. Широк спектар на големини за да се приспособат на најчестите потреби за испорака, движење и пакување. Со користење на кутијата со соодветна големина, може значително да ги намалите трошоците за испорака погодени Од Димензионални Фактори на Тежина. Кога ќе десната големина на вашите пратки ќе се минимизира употребата на празнина пополнете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат