.

.

ФИЛА Додатоци Лесно Прилагодување Брзина Јаже, 9'

ФИЛА Додатоци Лесно Прилагодување Брзина Јаже, 9'

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

9 нога долга винил-обложени брзина скокаат јаже Прилагодлива должина за сместување на која било висина. Флексибилното јаже што не се врти нема да се заплетка или да се фати. Рачките од пена обезбедуваат удобно, сигурно држење. Идеален за тренинзи за кардио и издржливост. ФИЛА Јажето За Лесно Прилагодување Е долго 9 стапки и е прилагодливо за да се приспособи на која било висина. Неговото јаже обложено со винил е флексибилно и нема да се свитка, а рачките од пена обезбедуваат сигурно и удобно држење додека вежбате. Ова јаже за брзина е идеално за тренинзи за кардио и издржливост. ДОДАТОЦИ ЗА ФИЛА Лесно Прилагодување Јажето За Брзина е долго 9 стапки и е прилагодливо за да се приспособи на која било висина. Неговото јаже обложено со винил е флексибилно и нема да се свитка, а рачките од пена обезбедуваат сигурно и удобно држење додека вежбате. Ова јаже за брзина е идеално за тренинзи за кардио и издржливост.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат