.

.

Цртана гвинеја свињи од кожени чанти од средно рамо модни обични кеси со вкрстени крстови со лента

Цртана гвинеја свињи од кожени чанти од средно рамо модни обични кеси со вкрстени крстови со лента

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив. Оваа торба има одвојна кожна лента за рамо што може да се користи како торба за рамо или како торба за вкрстено тело. Капацитетот на торбата е доволно голем и можете да чувате различни предмети што ви се потребни кога ќе излезете, ослободувајќи ги рацете. Имаме најдобра услуга по продажба, доколку наидете на какви било проблеми за време на купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив. Оваа торба има одвојна кожна лента за рамо што може да се користи како торба за рамо или како торба за вкрстено тело. Капацитетот на торбата е доволно голем и можете да чувате различни предмети што ви се потребни кога ќе излезете, ослободувајќи ги рацете. Имаме најдобра услуга по продажба, доколку наидете на какви било проблеми за време на купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, вашето задоволство е нашата најголема мотивација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат