.

.

Кисангел 4 парчиња Притисок Домашен Чувар На Деца Безбедност При Работа Бело Со Фит Чаши За Врата Чаши За Чаши За Деца Штедач Перваз За Браник Дното Внатрешно Куче М

Кисангел 4 парчиња Притисок Домашен Чувар На Деца Безбедност При Работа Бело Со Фит Чаши За Врата Чаши За Чаши За Деца Штедач Перваз За Браник

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тпр ЗАШТИТНИК ЗА ПЕРВАЗИ гумената подлога на ѕидот на портата спречува какви било гребнатини гребнатини или гребнатини на вашиот ѕид од завртките поставени под притисок. БЕБЕШКИ ЅИДНИ ВЛОШКИ по контактирањето со ѕидот, ја избегнува железничката врата да биде оштетена на ѕидот кога ѕидниот штитник не е , а феноменот на пукање на ѕидот и дупките се појавуваат. ПОРТА ЅИД ЗАШТИТНИК Изработени Со тпр материјал, дебел и , не е лесен за употреба. ЧУВАР НА СКАЛИ таа е произведена со професионална технологија за да се обезбеди на производот и може да работи долго време. ЧУВАР ЗА ЗАШТИТА НА ЅИДОТ НА ПОРТАТА за КУЧИЊА чашите за браник на безбедносната порта се за многу видови стил на притисок како што се : детска порта, безбедносна порта за бебиња, прошетка, бебе за скали, милениче. Пакетот Вклучува 4 х Карактеристики на ѕидните заштитници - кога вашето домашно милениче ќе удри или детето ќе го тресе, не мора да се грижите за заштитникот на ѕидната подлога што се движи на вратата. - Користете со контра-дејствување за инсталирање, ѕидот од оштетување, убава и практична, и направете ја безбедносната врата посилна заштитник на ѕидот на бебешката порта. - Големина : 8, 00Х8, 00Х2, 50см/3, 14Х3, 14х0 додаток за домашен ѕид.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат