.

.

Есенски Врвови Жени 2022 3/4 Ракави Слатки Маички За Печатење Секојдневни Лабави Лесни Маици На Екипажот Облечени Туника Блузи

Есенски Врвови Жени 2022 3/4 Ракави Слатки Маички За Печатење Секојдневни Лабави Лесни Маици На Екипажот Облечени Туника Блузи

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

моите нарачки се поставени Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Добредојдовте Во Продавницата лцепси (◕ ᴗ◕✿) Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во lcepcy lcepcy е посветена на обезбедување на висококвалитетна облека и додатоци. Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот на услугата лцепси, ние ќе ви го решиме. Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам! Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам? А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно. Големина : S Големина : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94cm/37.01" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 65cm/25.59" Големина : M Големина : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98cm/38.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат