.

.

Дигитмон 5ft Вредност 2 - Пакет Кабел За Напојување 18 AGG Кабел 5 - 15p До C13 Премиум Кабел За Skytech Игри На Среќа Blaze II Игри Десктоп КОМПЈУТЕР

Дигитмон 5ft Вредност 2 - Пакет Кабел За Напојување 18 AGG Кабел 5 - 15p До C13 Премиум Кабел За Skytech Игри На Среќа Blaze II

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел Оваа ставка е 2-пакет; 2 кабли се во едно пакување. Користете го ОВОЈ кабел ЗА напојување ДИГИТМОН за компјутер или ТВ уреди користејќи приклучок за напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 3 со Ѕиден штекер. Оваа тешка заштита овозможува навидум пренос, дури и во најбучните индустриски области. Ова обезбедува безбедност и усогласеност за долготрајни перформанси. Заменете го изгубениот Или истрошениот Кабел за Напојување за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Монитор, ТВ, Печатач, Скенер или кој било уред поврзан со КОМПЈУТЕР. Овој комплет кабел за напојување со 2 ПАКЕТИ е направен од подобар материјал и ул сертифициран. Овој кабел е 18 AGG, 3-FRONG AC Кабел За Напојување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат