.

.

САД Лиценцирани Лакови NCAA Новороденче &засилувач; Дете Бебе Девојка Лакови Лакови - 2 Пакет

САД Лиценцирани Лакови NCAA Новороденче &засилувач; Дете Бебе Девојка Лакови Лакови - 2 Пакет

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Сите наши ленти и лакови За девојчиња ОД флорида се Официјално Лиценцирани и ги прикажуваат Официјалните Логоа и Тимски Бои Секој Пакет 2 содржи 2 ленти За глава На Флорида Гејтс како што е на сликата. Карактеристики 1 Бебе Бенд ( 1/2 инчен Чипка Лента Со ЛОГО Лак-ГОЛЕМИНА 3 Инчен W x 1,5 Инчен H) и 1 Дете/Младински Бенд ( капчиња лента За глава Со ЛОГО Лак-ГОЛЕМИНА 4 Инчен W x 3 Инчен H). ЛЕНТАТА ЗА БЕБИЊА има лак од 3 инчи w x 1,5 Инчи H прикачен на лента за глава од бела чипка од 1/2 инчи. Бендот за бебиња е совршен за новороденчиња до 2-годишна возраст!. ЛЕНТАТА ЗА КАПЧИЊА има лак Од 4 инчи w x 3 Инчи H прикачен на лента За капчиња Во боја на тимот. Лакот може да се отстрани и да се носи одделно. Бендот За Капчиња е совршен за девојчиња до 8-годишна возраст!. Овие лакови за бебиња од флорида се СОВРШЕН ПОДАРОК за секоја пригода! Родендени, Туш За Бебиња, Подароци За Бебиња, Божиќ, Семејна фотографија, празник!Нашите слатки, трендовски и уникатни лакови се совршен додаток за коса за вашите новородени фотографии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат