.

.

Зигхој бебе преодна вреќа со шипки со ракави со ракави со полу-должина и манжетни манжетни за спиење, носат ќебе со носење 6-9months

Зигхој бебе преодна вреќа со шипки со ракави со ракави со полу-должина и манжетни манжетни за спиење, носат ќебе со носење 6-9months

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

【100% памук】 : Бебето ќебето за бебиња е изработено од супер мек 100% памук Безбедно, меко, удобно и пријателско на кожата. Absобновите што апсорбираат пот и ќебет за дишење ги одржуваат новороденчињата удобни без прегревање. Лесно за миење и сушење, не грижете се за намалување и деформација по миењето. 【Висок квалитет】 : Бебето ќебето за бебиња не содржи прилепувања или копчиња, двонасочна лента за влечење на главата обезбедува дополнителна безбедност и мекост за вашето новороденче. Чантите со шипки можат да го намалат стресот и да го спречат почетниот рефлекс на новороденчиња. Можете да уживате во повеќе спиење кога вашето бебе ќе научи да се утеши. 【Лесен за употреба】 : Брзо е да го облечете вашето бебе, 10 секунди за да го облечете и да соблечете. Двонасочен патент го олеснува промената на пелена, превртениот патент се отвора од дното. Само преместете го патентот под торбата за спиење за бебиња во соодветната позиција за да го спречите бебето да фати ладно, така што почетната мајка поудобна да работи. 【Ергономски дизајниран】 : 2-насочен патент бебе што може да се носи со бебето е погодно за употреба. Проширениот полите му дава на бебето многу простор за колковите и нозете на бебето, што е погодно за раст и развој на зглобот на колкот на бебето. Бебето нема да биде ограничено кога прави вежби за истегнување, како што е клоци. Design Дизајн на два во еден】 : Ракавите ракави на ќебет може да му помогнат на вашето бебе да премине од прегратка во вреќа за спиење. Кога вашето бебе е старо 0-3 месеци и сè уште не може да се преврти, завиткајте ја раката во ракавот за да помогне во намалувањето на неговиот почетен рефлекс. 3-9 месеци, бебето може да ги отвори ракавите откако ќе се преврти самостојно, без да ги ограничи движењата на раката на бебето. 【100% памук】 : Бебето ќебето за бебиња е изработено од супер мек 100% памук. Безбедно, меко, удобно и пријателско на кожата. Absобновите што апсорбираат пот и ќебет за дишење ги одржуваат новороденчињата удобни без прегревање. Лесно за миење и сушење, не грижете се за намалување и деформација по миењето. 【Висок квалитет】 : Бебето ќебето за бебиња не содржи прилепувања или копчиња, двонасочна лента за влечење на главата обезбедува дополнителна безбедност и мекост за вашето новороденче. Чантите со шипки можат да го намалат стресот и да го спречат почетниот рефлекс на новороденчиња. Можете да уживате во повеќе спиење кога вашето бебе ќе научи да се утеши. 【Лесен за употреба】 : Брзо е да го облечете вашето бебе, 10 секунди за да го облечете и да соблечете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат