.

.

Вежби Малку 60 Степен Метал Вежба Малку Електрични Алати Дупка Дупчење Дупка Машина 1 парчиња

Вежби Малку 60 Степен Метал Вежба Малку Електрични Алати Дупка Дупчење Дупка Машина 1 парчиња

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Индустриски Дупчалки Центарот и дупчалките за дамки традиционално се користат за правење конусна дупка за центар за струг со цел да се направи почетна точка за стандардна вежба за извртување, дизајнирана да спречи одење на вежбата за извртување. Се користи за производство на центар држи во компоненти или работа парчиња со бараат обработка помеѓу центри. Индустриска Вежба Bits Drills Бит 60 Степен Метал Вежба Малку Моќ Алатки Дупчење Дупка Машина 1 Pcs See втората слика за детали спецификација : Тип : Центар Вежба Bitmateral : Со Голема Брзина Челик Степени : 60 Size Вклучувајќи : 1.0 mm Note : ве молиме дозволете Грешки Од 1-3мм Поради Рачно Мерење.Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти.Пакет Вклучувајќи : 1pc Центар Вежба Bit1.

Карактеристики на предлогот

Type:
Center Drill Bit
Material:
High Speed Steel
Degrees:
60
Size Including:
1.0mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm 3.0mm 3.15mm 3.5mm 4.0mm 5.0mm 6.0mm:
Note:
Please allow 1-3mm errors due to manual measurement.:
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same.:
Package Including:
1pc Center Drill Bit:
1 :

Купувачи како што избираат