.

.

Сирена Дрвени Книги Не-Пропадна Книга Стои Книга Носителот На Книгата Завршува Поддржува Полици За Книги Полици Декор 1 Пар

Сирена Дрвени Книги Не-Пропадна Книга Стои Книга Носителот На Книгата Завршува Поддржува Полици За Книги Полици Декор 1 Пар

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Буково Дрво Произведено во САД Или Увезено. Материјал : книгата е изработена од висококвалитетни трупци и челик, материјалот е густ, изгледот е убав и е цврст и издржлив. Дизајн : полицата за книги има дизајн што не се лизга, што ја прави стабилна на платформата. Ултра тенкиот дизајн нема да зазема вреден простор на вашата полица за книги или биро, додека ги одржува вашите книги организирани. Големина : Големина На Книгата, Должина : 5", Ширина : 3.1", Големина На Лепенка, Должина : 3. Вистинската големина и уникатен дизајн совршено ја красат вашата соба, а должината на книгата може слободно да се прилагоди за лесен пристап до предмети. Повод : Нашите дрвени книги со дизајн Во Форма На Буквата Л се погодни за многу сцени во животот и можат да бидат поставени во клупи, кујни, канцеларии и компании итн. Не само што ја игра улогата на чување книги/ЦД/ДВД и декорација, туку може да се користи и како совршен подарок за семејството и пријателите на значајни фестивали како Божиќ и Нова година. По продажбата : ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со добро шопинг искуство. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, секогаш можете да не контактирате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат