.

.

Пиво Стакло Пинта 16оз Хумористични Скара Скара Пушеле Протеини Скара Чаргрил Печење Готвење Експерт 16oz

Пиво Стакло Пинта 16оз Хумористични Скара Скара Пушеле Протеини Скара Чаргрил Печење Готвење Експерт 16oz

DEN 479.20
Залиха
Достапно за нарачка

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] - Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу популарни очила со печатени пинти 16оз сега можат да примат персонализирани дизајни кои додаваат уникатен шмек на секоја голтка. Овие долги и проѕирни очила се многу разноврсни, можат да направат одличен подарок за загревање на куќата и сигурно ќе се користат во секое домаќинство. [ПРОИЗВЕДЕНО во САД] - Сите наши Висококвалитетни Чаши За Пиво се отпечатени на материјал со врвен квалитет во најсовремен објект. Совршен за сите декор за спална соба или дневна соба. Уникатни идеи за син, ќерка, мајки, сакана, сопруг, татко, мајки, миленичиња и семејство. [СЕКОЈА ПРИЛИКА] - Интересна Мултифункционална за секоја пресвртница. Совршен дома, спална соба, декор во дневната соба, плажа, кампување, подарок за туширање за бебиња, мотивациски, инспиративни, специјални годишнини, сопруга, свршувачка, свадби, спомен, родители, г-дин и г-ѓа, баби и дедовци. [ГРИЖА И ЗАДОВОЛСТВО на КЛИЕНТИТЕ] - услугата за Клиенти е наш приоритет #1 и ние ќе направиме се што можеме за да се грижиме за вас. Нашите клиенти ни кажуваат колку се посебни нашите прилагодливи ѕидни уметности. Ние работиме 24/7 подготвувајќи ги најдобрите Трендовски Подароци за вашите најблиски. : Една големина : 16оз (0,473 л) . : Материјал : јасно стакло . : Бпа слободен . : Миење раце само . : Издржлива конструкција. Барате убав дизајн за прикажување додека готвите, маринирате говедско месо и свинско месо? Без разлика дали сте готвач, угостител, овој тип на дизајн може да даде повеќе храброст правејќи ја целата ваша активност и хоби! Идеален за сите што се занимаваат со пржење, ротација, филе, хамбургери! Ова го прави одличен подарок за вашата мајка, тато, вујко, тетка, сестра, брат, мама, тато, најдобар пријател, готвач и семејство кој сака пица, макаронис, тако и помфрит! Дајте го ова на нивниот роденден, Божиќ, денот на благодарноста, повод и секој посебен ден! Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пивце стакло.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат