.

.

2 Парчиња Ѕвезда Приврзок Лажица Деликатна Десерт Вилушка Исклучителен Коктел Мешање Лажици За Кујна

2 Парчиња Ѕвезда Приврзок Лажица Деликатна Десерт Вилушка Исклучителен Коктел Мешање Лажици За Кујна

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

●Материјал●starвездената приврзок лажица е изработена од нерѓосувачки челик, кој е безбеден и може да се користи постојано долго време ●Големина●големината на вилушката за приврзок со ѕвезда е 0,63*6,38 во/1,6*16,2 см, а големината на лажицата за приврзок со ѕвезда е 0,98*6,22 во/2,5*15,8 см, што е многу удобно за употреба. ●Предност●можеме да јадеме овошје со вилушка за приврзок со ѕвезда или да мешаме пијалоци како што е лате со лажица за приврзок со ѕвезда. €Дизајн q starвездената приврзок лажица има уникатен дизајн на изглед, кој е интересен и симпатичен, додавајќи поинаков стил и привлекувајќи ги потрошувачите да купуваат. ●Апликација qtarвезда приврзок лажица и вилушка се совршени за кафуле, продавница за десерти. Може да се користи и за време на попладневниот чај дома. 2 Парчиња Ѕвезда Приврзок Лажица Деликатна Десерт Вилушка Исклучителна Коктел Мешање Лажици За Кујна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат