.

.

Ремен За Мисија Машки Кожен Ремен За Крцкање

Ремен За Мисија Машки Кожен Ремен За Крцкање

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вистинска Кожа, Кожа Затворање на бравата. Сува Крпа Чиста. Вистинска Кожа - 1,25" широка, мазна црна кожа без непотребни дупки за пукање или истрошеност. Материјали : 35мм Брава & 1.25" вистинска кожа со синтетички слој. Отстранлива Тока-Корисна за поминување низ безбедноста на аеродромот, замена на токи и ви овозможува да ја исечете кожата до помала големина доколку е потребно. Купете Појас, Нахранете Семејство-ЕДЕН ДОЛАР од секој појас оди да се бори против глобалниот глад-Ви Благодариме што сте дел од Мисијата!. Предупредување : Може Да Предизвика Заблуди На Величественост-сепак ќе треба да ја задржите дневната работа и да ги платите даноците, иако нема да ви се допадне. Стандардните ремени се направени во стандардни должини со дупки оддалечени 1 инч што резултира со ремени кои понекогаш се премногу долги, премногу тесни или премногу лабави. Но, на сите ни требаат различни големини кои вообичаено не се оддалечени 1 инч! Ременот на мисијата направи револуција во ременот со отстранување на тие стандардни фиксни токи и дупки. Нашите ремени користат систем за крцкање за да ви овозможат да го прилагодите вашето совршено вклопување со правење микро прилагодувања од 1/4 инчи и го спаривме со лесни за употреба, стилски токи за да го заклучите ременот на место и рачка за брзо ослободување. Време е да ги фрлите тие стари опуштени ремени и да започнете свежи со совршено прилагоден Појас за Мисија. Користењето Појас За Мисија е лесно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат