.

.

Хемотон Сируп Диспензерот Сос Стискаш Шише 4 парчиња Пластични Стискаш Зачини Шишиња Мини Стискаш Мед Шише Празни Сос Диспензери Салата Масло Кечап Шишиња 500мл Кеч

Хемотон Сируп Диспензерот Сос Стискаш Шише 4 парчиња Пластични Стискаш Зачини Шишиња Мини Стискаш Мед Шише Празни Сос Диспензери Салата Масло

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

и-доказ, шишето нема да истекува дури и ако е потпрено Трајни Сос Салата Облекување Шишиња Пластични Мед Стискаш Шишиња. Дизајнот на скалата ви нуди попогодно да ја притиснете потребната количина. Тегла Со мед Исчистете Ја Празната Пластика Исцедете Мед Пластичен Сос Џем Исцедете Шишиња Диспензерот Со Капак За Превртување за Складирање и Издавање 500мл. Храна одделение еколошки материјал, безбеден и без мирис, добар пренос на светлина. мед тенџере контејнер. Нема деформација по повторено истиснување, допир, добра цврстина. Мед Контејнер Диспензерот. Запечатено и отпорно на истекување капаче од шише, мазна и тркалезна уста од шише, лесна за инсталирање. Опис нашите пластични шишиња за цедење се идеални за зачини, сирупи, преливи, масла, оцет и сосови; Уживајте во уметноста и занаетите без неред со тоа што содржат лепила, лепила, бои и сјај; Идеални шишиња со шприц За готвење Во барови И кафулиња Карактеристики Боја : Црвена, Сина, Жолта, Портокалова Материјал : Јп Големина : 23.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат