.

.

ГЕНИГВ Пренослив Шрафцигер Постави 9 парчиња Мултифункционални Шрафцигери Поправка Расклопување Алатки

ГЕНИГВ Пренослив Шрафцигер Постави 9 парчиња Мултифункционални Шрафцигери Поправка Расклопување Алатки

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Атрибути : Прецизност Шрафцигер Во Собата Материјали : Хром Ванадиум Челик. Овие шрафцигери се изработени од хром ванадиум челик,со силна цврстина и подолга употреба. Површината на битовите на шрафцигерот е мелење преку висока технологија и Целокупно гаснење, цврстина и посветла и спречува ' рѓосување. Магнетните битови можат да бидат цврсто фиксирани на шрафцигери доказ,не-лизгање и удобно. Материјали : хром Ванадиум Челик Технички третман : Метал полиран тип на глава : Дупчиња/Филипс/хексадецимален/Торскрос големина : PH2/H4/H5/H6/T15/T20/T25/6mm Slottedtributs : Прецизност Шрафцигер Setcarterattributes : Не-лизгање/експлозија-доказ/Демонтажа/мултифункционален/магнетни шраф прачка должина : Должина на рачката од 100мм : 120мм овие шрафцигери се изработени од Хром Ванадиум Челик,Со Силна Цврстина и Подолга употреба.Површината на битовите на шрафцигерот е мелење преку висока технологија и Целокупно гаснење, цврстина и посветла и спречува ' рѓосување.Магнетните битови можат да бидат цврсто фиксирани на шрафцигери доказ,не-лизгање и удобно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат