.

.

Шампионски салата за салата за шампиони, кампус Француски Тери шорцеви за жени, удобни салата за вештачки влакна за жени, „Ц“, 2,5 “

Шампионски салата за салата за шампиони, кампус Француски Тери шорцеви за жени, удобни салата за вештачки влакна за жени, „Ц“, 2,5 “

DEN 414.24
Залиха
Достапно за нарачка

82% памук, 18% полиестер Еластично затворање. Сè е во деталите - овие женски шорцеви имаат ткаенина за истегнување за леснотија на движење и инсејм од 2,5 ". Од студиото до улицата - овие женски шорцеви ја нудат целата удобност што ви е потребна за салата и целиот стил вие Сакате за вашиот секојдневен изглед. Без мирис за целодневно носење - Контрола на мирис помага да се задржи ткаенината на овие атлетски шорцеви без мирис, така што останувате свежи цел ден, без оглед на тоа. Двојна сува технологија - лесна, ткаенина ткаенина ослободува влага Исклучете ја кожата за да ви помогне да останете кул и суви. Логото на иконичното лого „Ц“ Ц “се наоѓа на долниот дел на овие француски тери шорцеви за жени. Толку многу опции- неколку бои и обрасци за да одговараат на нечиј стил!. Ткаенина - Овие удобни женски шорцеви се изработени од мешавина од памук/полиестер. Удобни шорцеви за секојдневно носење. Барате следниот пар удобни шорцеви, без разлика дали ја погодувате салата или се разладувате дома? Нашите Шампионски шорцеви за жени се се За да станете следниот голем главен дел на вашиот плакар. Без оглед на сезоната, памучните шорцеви со полесна тежина ве одржуваат во удобност, од излегување до да останете внатре.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат