.

.

Д-Р Бакнеж Усна Мелем

Д-Р Бакнеж Усна Мелем

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

40% ПОПУСТ! Д-Р БАКНЕЖ уникатен, сатенски мелем за завршна обработка што се применува непречено со моќта на престој на желбата, пакување антиоксидантен удар со витамини А, Ц И ЕНатопено со масло Од Орев Кукуи за да се заклучи влагата и да се промовира заздравувањето. Освежувачката природна нане и шепотот на сладок вкус му даваат на вашиот бакнеж вкусно чувство и вкус. Не грижете се, тоа е без маснотии! Ќе забележите дека самиот мелем има бледа, ледена нијанса.но, завршува на суптилна розова боја. Возбудливата технологија за подобрување на бојата се меша со вашата природна хемија на телото за да му даде совршено испирање на бојата на вашиот излив. Тоа е толку суптилно, дури и мажите можат да го користат Д-Р БАКНЕЖ. Достапно во вкусови на ванила, Гуава или Кокос. Парабен, Глутен И Суровост Бесплатно. Пиши ми помалку.бакни ме повеќе! Следете Го Брет На Instagram за совети и поглед во неговиот глами свет @Brett Glam.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат