.

.

Подарок За Торба За Шминка За Најдобра Пријателка, Подарок За Козметичка Торба За Кума, Да Биде Кума,Подарок За Крштевање, Нов Подарок За Кума,Идеи За Предлози За Ку?

Подарок За Торба За Шминка За Најдобра Пријателка, Подарок За Козметичка Торба За Кума, Да Биде Кума,Подарок За Крштевање, Нов Подарок За

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

€ Големина : 9 ● Боја : Природна Беж, со елегантен црн патент со сребрено влечење. ● Материјал : 100% Памучно Платно, материјал од 16 мл, издржлив и издржлив, торбичката се чувствува многу квалитетно. ● Двострано печатено : висококвалитетни слики кои ќе останат живописни со секојдневна употреба. ● Совршен Подарок : Нашата чанта за шминка е погодна за различни сцени или фестивали, за вашето семејство, пријатели, колеги итн. Различни модели и теми, веруваме дека секогаш постои соодветен за вас, вашите соработници, вашите пријатели или вашето семејство. Нашата козметичка чанта е одличен избор за пензионер, Роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ,Нова Година,Свадба, Туш За Бебиња, невестински туш,bенска забава, Денот на Вљубените итн. Нашата чанта за шминка е погодна за различни сцени или фестивали, за вашето семејство, пријатели, колеги итн. Различни модели и теми, веруваме дека секогаш постои соодветен за вас, вашите соработници, вашите пријатели или вашето семејство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат