.

.

CAMMOO 12x50 HD Монокуларен, 12x42 HD Двоглед, IPX7 Магла &засилувач; Водоотпорен Отпорен На Удари, SMC Bak4 Призма Монокуларен Телескоп Висока Моќност Со Телефонски Адаптер За Гле?

CAMMOO 12x50 HD Монокуларен, 12x42 HD Двоглед, IPX7 Магла &засилувач; Водоотпорен Отпорен На Удари, SMC Bak4 Призма Монокуларен Телескоп

DEN 1279.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Напредна Ipx7 Водоотпорна гумена оклопна обвивка и цврста метална рамка ги подобруваат водоотпорните и ударните перформанси; еколошки материјал нема да предизвика никаква штета на здравјето на децата ●Проширено Видно Поле призмата БАК4 ОД 20мм има супериорен пренос на светлина од повеќе од 98%, што гарантирано ќе испорача појасни и јасни слики од другите нормални призми. ●Пренослив дизајн предно мазно тркало за фокусирање дизајнирано така што можете лесно да го прилагодите фокусот со едната рака, што ви овозможува брзо да насочите кој било предмет и да снимите јасни слики порано. €Слики Со висока Резолуција И Супериорно Прикажување На Бои} Напредната технологија ЗА СУПЕР Целосно Мулти-обложување smc обезбедува одлична оптичка јасност, комбинираната голема објективна леќа од 50мм со оптика обложена со анти-рефлексија носи кристално јасен поглед. Зголемувањето од 12x ви дава опсег на видливост од 1000 јарди совршен избор за сите спортови на отворено. ●Универзален Адаптер За Паметни Телефони И Широка Применливост ● Опремен со адаптер погоден за сите модели на мобилни телефони, применлив со стандарден статив од 1/4 инчи, лесно снимајте ги сите прекрасни слики преку монокулите ОД КАМУ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат