.

.

Држач за Визит Картички за сонце За Жени Мажи Футрола За Држач За Визит Картички Со Кожна Лична Картичка Организатор На Кредитна Картичка Со Визит Картичка

Држач за Визит Картички за сонце За Жени Мажи Футрола За Држач За Визит Картички Со Кожна Лична Картичка Организатор На Кредитна Картичка Со

DEN 48.00
Залиха
Достапно за нарачка

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето за визит-картичка лесна за носење и се лизга во вашиот џеб, паричник, чанта, куфер итн €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : нашата футрола за визит-картички може да собере до 13 стандардни визит-картички. Или кредитна картичка, лична карта, возачка дозвола и други, што зависи од дебелината на вашата картичка. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ● : надворешноста на куќиштето за визит-картичка е изработена од титаниум црн нерѓосувачки челик и кожа, што е издржливо и против отпечатоци од прсти. Нашата футрола за визит-картичка со внатрешна обвивка отпорна на гребење од микрофибер за да ја заштитите вашата картичка уште повеќе. ●ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Само избришете го кога треба да ја исчистите оваа футрола за визит-картичка, едноставна и удобна. Нема потреба да се грижите за избледување на печатењето. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН● : овој случај на визит-картичка може да се користи за чување визит-картички, кредитни картички ,d карти, картички за подароци итн. што не е погодно само за секојдневни и деловни прилики, туку и совршен подарок за жени, мажи, колеги, клинтови, семејство и пријатели. Големина : 3, 7х2, 3х0, 4 ИНЧИ. Капацитет : до држете 13 стандардни визит-картички, во зависност од дебелината на вашата картичка. Материјал : Титаниум Црн Нерѓосувачки Челик + Кожа + Микрофибер Поставата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат