.

.

Џек Демпси Делукс Хоризонтална Рамка Колекционерски со 2.5 х 3.5 Автограм Сече - Пса/Днк-Бокс Намалување Потписи

Џек Демпси Делукс Хоризонтална Рамка Колекционерски со 2.5 х 3.5 Автограм Сече - Пса/Днк-Бокс Намалување Потписи

DEN 9599.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бокс Намалување На Потписи. Секој колекционерски материјал содржи две фотографии од 8" х 10", описна плоча, цитат и автограмно сечење од 2,5" х 3,5". Секое парче доаѓа двојно сплетено и врамено во црно дрво. Доаѓа со етикета пса/днк-евидентна која содржи единствен број за сертификација и вклучува сертификат за автентичност. Рамката е со димензии 20,5 "х 31,25 " х 1". Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен џек Демпси сувенири.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат