.

.

Кларкс Женска Падмора Оксфорд

Кларкс Женска Падмора Оксфорд

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Синтетички гумен ѓон. Изработена Во Кожа, опуштена Колекција На Кларкс ПАДМОРА чипка има рачен изглед и чувство. Изработени од кожа или велур, овој женски чевли со врвки има лежерен став и рачен изглед и чувство. ткаенина/синтетички облоги и тпр надворешни ѓонови со мал клин додаваат удобност. изберете го овој чевли за собирање кларкс за денови кога ви треба удобност на патика, со малку повеќе стил.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат