.

.

Лугуенц Дорт Оклахома Сити Тандер потпиша автограмирана кошаркарска топка - автограмирани кошарка

Лугуенц Дорт Оклахома Сити Тандер потпиша автограмирана кошаркарска топка - автограмирани кошарка

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани кошарки. Luguentz Dort Oklahoma City Thunder потпиша F/S кошаркарска топка автограмирана ако производот е непотпишан или не е користен во игра, холограм нема да биде вклучен во меморијалиите на Лугуенц Дорт. Оклахома Сити Тандер меморија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат