.

.

ЧЕТКИ ЗА ОЏАЦИ И Прачки ЗА Четка За Чистење Оџаци За Чистење Оџаци Комплет За Чистење Најлон Додаток За Алатка За Чистење, Четка За Чистење Оџаци, 410мм, 6 прачки

ЧЕТКИ ЗА ОЏАЦИ И Прачки ЗА Четка За Чистење Оџаци За Чистење Оџаци Комплет За Чистење Најлон Додаток За Алатка За Чистење, Четка

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Професионална употреба : Креозотот и другите остатоци во оџакот може да ја попречат правилната вентилација и да имаат потенцијални ризици Четката за оџаци може ефикасно да ги отстрани дамките од масло во оџакот што може да предизвикаат пожар и ја прави употребата на оџакот побезбедна. Широка примена : може да се користи со електрична вежба (електричната вежба не е вклучена во пакетот). Погоден за метални канали и оџаци од тули со различни дијаметри и форми. Има замена на главата на четката и рачна глава на четката. Висококвалитетни материјали : прачката и работната глава се направени од армиран најлон, кој е издржлив и нема да ја изгребат внатрешната површина на оџакот. Практична и брза инсталација : Лесна за употреба и ракување, поврзете повеќе столбови за да ја проширите покриеноста. Прачката е флексибилна и може совршено да се наведнува преку тешки канали. Лесно за чистење : Според вистинскиот избор на соодветната должина на столбот, оџакот може ефикасно да се исчисти од дното кон врвот. Четка За Чистење оџаци Чист Ротационен Систем За Чистење Комплет За Огниште За Огниште Поставете ја четката за чистење на домашна кујна : - Погоден за метални канали и оџаци од тули со различни дијаметри и форми.- Според вистинскиот избор на соодветната должина на столбот . - Способен ефикасно да го исчисти оџакот од дното кон врвот.- Удобна структура за брзо расклопување и склопување, лесна за употреба и ракување.- Нема да ја изгребат внатрешната површина на цевката.

Карактеристики на предлогот

Material:
Polyester fiber
Size:
Polyester fiber rod length is about 410mm/16.14inch, 610mm/24inch
Packing List:
410mm*100mm * 6/9 /12/15 Rods + 1*Brush Head + 1*Chuck Adapter + 1*Small Wrench:
610mm*100mm * 6/9 /12/15 Rods + 1*Brush Head + 1*Chuck Adapter + 1*Small Wrench:
Warm prompt:
1. Only the above list is included. The other products in the picture only show how they are used.:
2. As different measuring methods,it will occur 1-3 cm deviation about the items,please ensure that it is okay for you before ordering.:
3. Because of different monitors and lamplight,the picture may not reflect the actual color of the item,really thank you for your kind understanding! :

Купувачи како што избираат