.

.

Остер 2 - Парче Тостер, Екран На Допир со 6 Поставки За Сенка И Дигитален Тајмер, Црн/Нерѓосувачки Челик

Остер 2 - Парче Тостер, Екран На Допир со 6 Поставки За Сенка И Дигитален Тајмер, Црн/Нерѓосувачки Челик

DEN 747.84
Залиха
Достапно за нарачка

Лесната Технологија на Допир обезбедува интуитивен интерфејс на екранот на допир за лесна контрола Дигитален тајмер за одбројување го покажува напредокот на вашиот тост и го одбројува времето што останува во циклусот на тост. Карактеристики 6 тост сенка поставки за тост токму онака како што ви се допаѓа. Отстранливиот послужавник за трошки го прави чистењето лесно и едноставно. Рачката за брза проверка ја издигнува храната за да го провери заруменувањето во текот на циклусот на тост без прекин и помага лесно да се отстрани тостот кога ќе заврши. Вклучува 3 различни функции за тост : Ѓеврек, Загревање и Замрзнување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат