.

.

Sysuii Телефон Шарм Монистра Телефон Синџир Ремен, Природен Скапоцен Камен Анти-Изгубени Телефон Низа Синџир Нараквица Приврзок За Клучеви За Жени Девојки Телефон До

Sysuii Телефон Шарм Монистра Телефон Синџир Ремен, Природен Скапоцен Камен Анти-Изгубени Телефон Низа Синџир Нараквица Приврзок

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете забава во куќиштето на телефонот! Исклучителен синџир на мобилни телефони, со монистра од различни форми од неправилни природни камења во природата, удобен е за носење и може да се носи долго време Пакет : 1 x Монистра Телефон Јаже + 1 x Слободен Приврзок За Клучеви. Обемот на јажето на телефонот е околу 28см (11") + 5см (1,97"). Лесен и удобен, тоа нема да предизвика оптоварување на тежината. Убава и елегантна, погодна за дами и девојки. Различни избори, многу посебни и практични симпатични привлечности на мобилните телефони, нанижани заедно со силно најлонско јаже, не е лесно да се скршат. Тоа е добар подарок за роднините и пријателите. Тоа е добар дневен додаток кој може да се совпадне со убава облека по 90-тите за да се покаже младешка виталност. Можете да ја навојте лентата низ дупката на копчето за исклучување или друга отворена страна на куќиштето. Оваа креативна нараквица за мобилни телефони може да се закачи на вашиот зглоб за да спречи паѓање или кражба на телефонот. Тоа може лесно да се прикачи на секој телефон случај.Може да се користи како декорација за паричници, приврзоци за клучеви ,d карти, таблети, USB стапчиња, i Pods итн. Не само што може да се користи на мобилен телефон, туку може да се користи дури и како нараквица или ѓердан, приврзок за велосипед, обележувач, привезок итн. Опис на производот : ова се убави и слатки додатоци што можете да ги додадете на вашиот телефон! Овие привлечност на мобилните телефони се направени од природни кристални скапоцени камења.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат