.

.

Под Оклоп Машки Рација 10-инчен Тренингот Салата Шорцеви

Под Оклоп Машки Рација 10-инчен Тренингот Салата Шорцеви

DEN 352.16
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 84% Полиестер, 16% Еластан. Затворање на врвка. Ткаенината за топлинска опрема е ултра мека и мазна за екстремна удобност со многу мала тежина. 4-насочната конструкција на истегнување се движи подобро во секоја насока. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Под Оклоп мисија е да се направи сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации. Од каде почнавме? Се започна со идеја да се изгради супериорна Маица. Ткаенината за топлинска опрема е ултра мека и мазна за екстремна удобност со многу мала тежина. 4-насочната конструкција на истегнување се движи подобро во секоја насока. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Технологијата против мирис е суперлативна иновација која помага да се спречи мирисот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат