.

.

Јојосторе 3 Пар Силиконски Ремен За Градник Држач За Перници Што Не Се Лизгаат Податливи Штитници За Рамо Влошки Ја Олеснуваат Непријатноста Во Рамото Разнобојни

Јојосторе 3 Пар Силиконски Ремен За Градник Држач За Перници Што Не Се Лизгаат Податливи Штитници За Рамо Влошки Ја Олеснуваат Непријатноста

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Миење Раце Само Материјал : 100% силикон, ако вашата алергија на кожата на силикон, ве молиме престанете да го користите производот. Ако се потите, исплакнете со вода и исушете ја со чиста памучна крпа за да спречите алергија. Олеснување на болката во рамото : Мека и Мазна, може ефикасно да се ослободи од болниот притисок на ременот за градник. Перење и еднократно, Екстремно податливо. Не би ни знаел дека ги имаш. Идеален за секојдневна употреба. Должина(Приближно) : 9,3 см/3,66 инчи Ширина(Приближно) : 5 см/1,96 инчи. Пакет вклучени : 3 Пар (1 пар црна + 1 пар бои на кожата + 1 Пар Бела). Изработен од специјално развиен силикон кој е транспарентен под облеката. Ублажете ја болката од траги од триење и вдлабнување. Чувајте ги ремените за градник безбедно на место и спречете ги да се лизгаат. Ослободете се од непријатноста на ремените за градник што ви се лизгаат од рамената или нивното копање во рамената. Нашите Силиконски Перничиња За Ремени За Градник се лизгаат точно под ремени рамномерно распределувајќи ја тежината на рамената додека безбедно ги држите ремените на место.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат