.

.

Машки вафли плетени маици со долги ракави со екипаж на екипаж на врвови на врвовите на лесен тенок вклопување мека удобна есен зимска основна кошула

Машки вафли плетени маици со долги ракави со екипаж на екипаж на врвови на врвовите на лесен тенок вклопување мека удобна есен

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Памук, полиестер Повлечете го затворањето. ➤ 【Материјал за дишење и удобност】 Машките кошули се изработени од висококвалитетни мешавини од памук кои се меки и пријателски за кожата, што ви дава удобно и природно чувство на вашата кожа. Лесна, дише, лабава фитла и потк на пот, тоа е вашата облека за секој ден. ➤ 【Моден дизајн】 Мажите врвови доаѓаат во најразлични гроздобер графички отпечатоци кои се кул и стилски. Класичната редовна култура е за тенок вклопување. Секој може да се справи со тоа. ➤ 【Лесно совпаѓање】 Мажите со маж со долги ракави за мажи не само што можат лесно да се спарат со пакувања, шорцеви, фармерки, туку и можат да бидат совршено комбинирани со лабави џемпери, обични јакни и многу повеќе. Создадете свој стил на облека!. ➤ 【Различни прилики】 Спортските врвови за мажи се погодни за сите прилики, особено обичните излегувања, крстарења, кампување, тренинг, риболов, плажа и празнични активности. Машки спортски врвови можат да бидат носење датуми, секојдневно секојдневно носење, носење на плажа, итн. Исто така, тоа е одличен подарок за семејство, пријатели и најблиски во специјални денови како што се Ноќта на вештерките, Божиќ. ➤ 【Внимание】 За да го направите вашиот избор посоодветен за вас, ве молиме погледнете ја табелата со големина што ја ставивме на крајот од сликата на производот пред да ја купиме.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат