.

.

Петибела Црвена Бела Бонбони Стап Кученце Куче Фустан

Петибела Црвена Бела Бонбони Стап Кученце Куче Фустан

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Препорачај тежина-XS 1-4 фунти; S 4-8 фунти; M 8-13 фунти; L 13-17 фунти; XL 17-25 фунти; XXL 25-32 фунти; 3 XL 32-40 фунти Дизајн на мали раси на кучиња, ве молиме проверете препорачај тежина пред нарачката. Направено од памук и полиестер, дише и растегливо, избегнува статична и ја штити чувствителната кожа на кучето. Ако миленичето е на границата помеѓу големини, препорачуваме да изберете големина нагоре. Обратно пред миење за потрајни. Производ вклучува : фустан препорачува тежина : големина XS : 1 - 4 килограми големина S : 4 - 8 килограми големина M : 8 - 13 фунти големина L : 13 - 17 килограми големина XL : 17 - 25 килограми големина XXL : 25 - 32 килограми големина 3 XL : 32 - 40 килограми мерење : големина XS; градите дебелина : 11.8 инчи; назад должина : 7.9 инчи; фустан должина : 11 инчи; вратот дебелина : 7.5 инчи големина S; градите дебелина : 13.7 инчи; назад должина : 9 - 9.4 инчи; фустан должина : 12.5 инчи; вратот дебелина : 9 - 9.4 инчи големина M; градите дебелина : 16.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат