.

.

Мариета Колеџ Пионери Колеџ Тато Маица

Мариета Колеџ Пионери Колеџ Тато Маица

DEN 479.20
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 100% Памук, Лесни и Издржливи, Кратки Шарени Ракави, Вратот на Екипажот. Дигитално Печатени ВО САД, Машина За Перење. Одлична Идеја За Подарок За Студенти, Факултет, Алумни, Родители, Семејство, Пријатели, Тим. Машки Големини : Мали, Средни, Големи, XL, 2 XL. Погледнете Ја Табелата Со Големини за детали. Официјално Лиценциран Од В Република Облека-Носете го вашиот училишен дух со гордост!. Нашите В Република Облека Колеџ Машки Маици функција на зборот "Тато" со шарени логото на колеџот на вашето дете или универзитет. Бидете сигурни да го покажете вашиот семеен дух со овие прекрасни маици. Само изберете ја вашата големина и додека сте тука, набавете соодветна маица и за Мама. 100% Памучни Машки Големини : Мали, Средни, Големи, XL, XXL. Погледнете ја Табелата Со Големини за детали. Бои : Видете ги достапните опции Дигитално Отпечатени Во Сад Лесна, Мека И Издржлива Машина За Врат На Екипажот Со Кратки Ракави Измијте Одлична Идеја За Подароци За Облека И Облека ЗА ТАТО за денот на татковците, празници, родендени, студенти, факултет, алумни, родители, пријатели, дипломирање, враќање на училиште и љубители на спортови на колеџ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат