.

.

Нова Mi Мајами Марлинс Црно Бело Јадро Класичен 9 ДВАЕСЕТ Прилагодлив Ремен Капа

Нова Mi Мајами Марлинс Црно Бело Јадро Класичен 9 ДВАЕСЕТ Прилагодлив Ремен Капа

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Крпа, Памук Затворање со двоен Прстен. Миење Раце Само. Прилагодливо затворање на крпа. Официјално Лиценциран. Јадрото Класично 9 ДВАЕСЕТ Прилагодливо Капаче има везено лого на тимот на предните панели компензирано со Знамето Од Новата Er извезено на левата страна на абење. Завршувањето на овој стил е ткаено јазиче кое прикажува алтернативно лого одзади заедно со прилагодливо затворање На Прстенот Д.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат