.

.

Пелена За пелени За Возрасни Пелени За Повеќекратна Употреба Водоотпорна Перење Постари Пелени За Заштита Од Инконтиненција Долна Облека За Мажи или Жени/1264

Пелена За пелени За Возрасни Пелени За Повеќекратна Употреба Водоотпорна Перење Постари Пелени За Заштита Од Инконтиненција Долна Облека

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

добар лагер за одржување на постелнината, инвалидската количка и столовите суви и чисти Меката подлога што дише им дава на возрасните најудобно и најпријатно искуство за кожата. Висока апсорпција на вода, може ефикасно да ја апсорбира водата и цврсто да се заклучи без истекување. Водоотпорен дизајн, истекување, прилагодлив дизајн, погоден за повеќето луѓе. Душеци за уринарна инконтиненција кои се корисни и за болни, постари и возрасни. Добредојдовте да се распрашате. Описдизајниран со прилагодливи копчиња одговара на повеќето возрасни, заштедува време и пари барајќи различни големини. Ултра ткаенините не можат да имаат помалку хемикалии од еднократната употреба, но исто така можат да и дадат на вашата кожа најудобно чувство на допир.Карактеристики-Материјал : Полиестер и ТПУ - Меката подлога што дише им дава на возрасните најудобно и најпријатно искуство за кожата.- Висока апсорпција на вода, може ефикасно да ја апсорбира водата и цврсто да се заклучи без истекување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат