.

.

Пумпа За Гради REDFMG Без Раце, Пренослива Пумпа За Гради За Носење Без Раце, Пумпи За Носење За Доење,3 Режими 9 Нивоа На Удобно Вшмукување, Единечно

Пумпа За Гради REDFMG Без Раце, Пренослива Пумпа За Гради За Носење Без Раце, Пумпи За Носење За Доење,3 Режими 9 Нивоа На Удобно

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

ПУМПИТЕ ЗА гради REDFMG се алатка за мајки кои сакаат удобно и ефикасно да го изразат млекото Овие пумпи се дизајнирани да го симулираат природниот рефлекс на цицање на бебето, правејќи го изразот на млеко ветре. Со електрична пумпа за гради, мајките лесно можат да го изразат млекото и да го чуваат за подоцнежна употреба, овозможувајќи им да ги балансираат своите работни и семејни обврски. Водоотпорната функција на електричната пумпа ЗА гради REDFMG обезбедува безбедно користење и лесно чистење, дури и во влажни услови или кога е изложена на течности. Електричната пумпа за гради на полнење нуди преносливост и практичност, што ја прави погодна за употреба во движење без потреба од штекер. Секоја целосно наполнета батерија може да трае 2 часа употреба, не заборавајте да ја полните по секоја употреба за да одржите доволно енергија. ●Пумпа За Гради Без раце● : Електричната Пумпа За Гради Што може Да Се Носи,пренослива пумпа за гради што може да се носи без раце, е ефикасна, удобна и удобна опција за мајките што дојат. Тежи само 242g/8.53 мл и доаѓа без дополнителни цевки, што го прави лесен за носење и употреба насекаде. Со капацитет од 300мл, тој е совршен за зафатени мајки кои треба да пумпаат во движење или додека вршат други задачи. Пумпата исто така се полни и може да се користи 3-6 пати откако ќе се наполни целосно. ●3 Режими И 9 Нивоа€ : пумпата за гради има 3 режими и 9 нивоа за избор. Режимот на масажа помага да се омекнат градите и да се промовира протокот на млеко, додека режимот на изразување имитира природна фреквенција и сила на цицање на бебето, ефикасно празнејќи ги градите. Дополнително, паметниот автоматски режим започнува со режимот на масажа првите две минути, а потоа автоматски се префрла во режим на изразување, постепено се зголемува во јачина на секои 15 секунди, што го прави пумпањето поудобно и поефикасно. ●Разноврсни Пумпи За Носење За доење ● Електричните пумпи за гради се поефикасни од рачните пумпи за гради, бидејќи можат истовремено да извлечат млеко од двете гради, заштедувајќи време за зафатените мајки.Покрај тоа, овие електрични пумпи за гради доаѓаат со градници за пумпање без раце, кои им овозможуваат на мајките да пумпаат додека работат или вршат други задачи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат