.

.

Планински Хардвер Машки Талкачки Премин С/С

Планински Хардвер Машки Талкачки Премин С/С

DEN 648.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Екипажот-вратот, суптилна лента текстура. Раглан ракави за голема подвижност. Малку исечен стил. Ткаени mhw етикета логото на долниот лев предниот полите. Користи : Секојдневен / Патување, Кампување. Секогаш долу за импровизирана патека, неделна вечера или планинарење со топли извори, овој секојдневен краток ракав е подготвен да оди каде и да ве одведат вашите планови. Со лесна плетена ткаенина што управува со влага како професионалец додека нудите меко чувство на памук, останувате удобни без разлика на движењето и топлината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат