.

.

ксипкокм Гроздобер Фустан Без Ракави Венчаници За Гости За Жени Квадратен Врат Коктел Забава Од 1950 Тите Фустани За Враќање Дома

ксипкокм Гроздобер Фустан Без Ракави Венчаници За Гости За Жени Квадратен Врат Коктел Забава Од 1950 Тите Фустани За Враќање Дома

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

женски фустани За големината : ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата на производот! ако имате какви било прашања во врска со фустанот, слободно контактирајте не. Еластично затворање. `+ Карактеристики : винат коктел фустан чај партија фустани доаѓа со шарени печати, секојдневен стил, без ракави/краток ракав, полу формален стил, замав полите, мека резервоарот сарафани.Ретро копчето напред е на врвот со класична јака и кратки ракави.Половината со широк појас ја центрира вашата силуета додека шармантното здолниште за нишање паѓа на исправен раб на колената!. Прилика : женски гроздобер фустан од 1950-тите ретро коктел е одличен за носење чај, дневно, одмор, патување, вечер, дома, училиште, шопинг, на отворено, салон.Фустанот во а-линија е совршен за секојдневно секојдневно, топка, забава, црква, гостин на свадба, враќање дома, банкет и други прилики. + Совети за натпревар : женски матурски фустан и го спојува со појас / ѓердан / капа / модна торба/шал и потпетици за секси и шармантен изглед.Одличен избор за вечерен фустан, матурски фустан, фустан за враќање дома, фустан за деверуша, венчаница и фустан за одмор. + Мерки на Претпазливост на производот : миење раце во млака ладна вода или машинско перење во вреќи за перење. Висат или линија ден, не белилото. фустани за жени летни долги фустани на плажа за жени кратки фустани со плус големина за свадбени гости долги летни фустани за жени секојдневни секси фустани за женски клуб ноќни лежерни летни фустани за жени со џебови венчаници за гости летни Фустани за жени забави секојдневни летни фустани за жени женски фустани лето со ракави фустани за сонце женски летни макси летни фустани за жени секојдневни летни фустани за жени цветни свадбени гости на плажа. €Карактеристики : Секојдневен фустан ,Лабав Фустан,Фустан За Одмор,Гуши,Фустан Со Завој Со Ремен,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и летна секојдневна Блуза. ●Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. ●Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, лето и Пролет. Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат