.

.

42фт Чист Кабел За Монистра Кристално Еластична Еластична Нараквица За Изработка На Накит Ѓердан Нараквица Навој за Монистра, 0,8 мм, 1мм

42фт Чист Кабел За Монистра Кристално Еластична Еластична Нараквица За Изработка На Накит Ѓердан Нараквица Навој за Монистра, 0,8 мм,

DEN 63.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 1 ролна 0,8 мм еластична кристална низа од 26 стапки, 1 ролна 1мм 16 стапки еластична кристална жица и игла од монистра од 1 парче Доволно должина за монистра занает. Материјал : Јасен кабел за мушка е направен од полиестер, тој е јасен, лесен, издржлив и добро изработен, одличен квалитет. Таа има еластична еластична и е тешко да се скрши. Лесен за употреба : жицата За нараквица од Монистра лесно се поминува низ мониста и јазолот за врзување. Ве молиме цврсто врзете го јазолот и може добро да се држи. Погодност : две жици за нараквици од монистра се спакувани во различно пакување со ролна, лесни за носење и складирање. И можете да ја намалите секоја должина како што сакате да го направите вашиот занает. Дизајниран во тркалезна форма, погоден за изработка на нараквици. Примена : оваа еластична низа е прекрасна за изработка на нараквица, накит, ѓердан и други уметнички занаетчиски проекти. Може да се користи и во дисплеи за закачување работи од таванот бидејќи е речиси невидлив, предметите изгледаат како да лебдат. Пакетот вклучува : 1 ролна 0,8 мм еластична кристална низа од 26 стапки, 1 ролна 1мм 16 стапки еластична кристална жица и игла од монистра од 1 парче. Доволно должина за монистра занает. Материјал : Јасен кабел за мушка е направен од полиестер, тој е јасен, лесен, издржлив и добро изработен, одличен квалитет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат