.

.

Надворешен елемент за бегство од пожар, алатка за итни случаи, секач за безбедност, прекинувач на прозорци, мулти -алатка, стартер за пожар, карабинер и многу повеќе

Надворешен елемент за бегство од пожар, алатка за итни случаи, секач за безбедност, прекинувач на прозорци, мулти -алатка, стартер за пожар,

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Лесна, само 1,6 мл, земете го со себе каде и да одите на отворено Тело од не'рѓосувачки челик за додадена јачина и издржливост, отпорно на корозија, оценето за 125 фунти опрема. Порта од жица од не'рѓосувачки челик. 7-во-1 Мултитул : Прекинувач на прозорецот, секач за безбедносни појаси, карабинер, Firestarter, отвор за шишиња, возач на хексадецимален бит, клуч О2, клуч од хексадецимален и О2 двојно како висини за клучеви. Погоден и достапен дизајн : Надворешен елемент на отворено Бегството од пожар е лесен (1,6 мл) и е изграден околу дизајн на карабинер што овозможува удобен пристап и складирање. Прекинувач на прозорецот : Тунгстен карбид-врв дизајниран да пробие низ прозорците на возилото во време на вонредна состојба. Сечење на безбедносните ремени : Сечило за сечење на говедско месо што може лесно да исече парче преку безбедносните ремени, кабелот, јажето, итн. Трајно : тело од не'рѓосувачки челик, оценето за носење до 125 фунти опрема. Бои- црна, лизгачка и аурора : облога на титаниум нитрид *црвена : керамичка обвивка (со Флек). 7- In-1 Multitool : Прекинувач на прозорецот, секач за безбедносни појаси, карабинер, Firestarter, отвор за шишиња, возач на хексадецимален бит, клуч О2, клуч од хексадецимален и О2 двојно како висечки слотови за клучеви. Погоден и достапен дизајн : Оган бегство од пожар на отворено е лесен (1,6 мл) и е изграден околу дизајн на карабинер што овозможува удобен пристап и складирање. Прекинувач на прозорецот : Твофрам карбид-врзан дизајниран да ги пробие прозорците на возилото во време на вонредна состојба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат